ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > השרותים שלנו > איטום בגובה

איטום בגובה

בעיות של חדירת מים למבנה יכולות להיות מעיקות ביותר ולגרום לנזקים בבריאות הדיירים וברכוש.

הסיבות לחדירת מים הן מגוונות: סדקים, שברים, חורים ופגמים שעלולים להיווצר במבנים כתוצאה מבלאי טבעי, פגעי מזג אוויר, עבודת קבלן מרושלת, שימוש בחומרים באיכות ירודה ועוד.

עבודת האיטום דורשת רמה מקצועית מאוד גבוהה, הבנה טובה של השטח ויסודיות. לרוב לא ניתן לאתר מיידית את מקור הנזילה ולכן אנו מטפלים בשטח רחב, מסביב לאזור חדירת המים, על מנת להבטיח מתן מענה לליקוי.

אסטרטגיית העבודה נתונה לבחירתך:
1. מתן פתרון רחב ומקיף שיבטיח את איתור הליקוי ותיקונו – מהיר אך בעלות גבוהה יותר.
2. טיפול בשלבים – נתחיל בפתרון הליקויים שבסבירות גבוהה גורמים לחדירת המים, ורק במידה והבעיה לא תיפתר באופן הזה, נמשיך לטיפול בבעיות אפשריות נוספות.

כך או כך – כשרוצים לפתור את הבעיה ביעילות וביסודיות ותוך שמירה על בטיחות – אפשר לקרוא לנו ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות. אנו מספקים ללקוחותינו מגוון שירותי איטום למבנים. שירותי האיטום מתאימים לבתים פרטיים, דירות מגורים, בניינים ומבני תעשיה.

שירותי האיטום שאנו מעניקים:

אנו מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ולוקחים בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים בעת ביצוע העבודה – תנאי מזג האוויר באזור, חומרים מהם עשוי חיפוי הבניין ועוד. הכל מתוך הכרות והבנה מקצועית ארוכת שנים.
את העבודה אנו מבצעים באמצעות כלים מתקדמים ועל ידי צוות מיומן ומקצועי. עבודות בגובה אשר מצריכות שימוש באמצעי סנפלינג נעשות על פי תקנות הבטיחות המחמירות ביותר ובאמצעות ציוד סנפלינג איכותי ומקצועי.

כשהאיטום כבר לא עושה את העבודה ואתה רוצה שמישהו יסגור את הפינות כמו שצריך – אנחנו כאן ונשמח להעניק לך שירות יעיל, מקצועי ובטוח.

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ