ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > מאמרים > תמרורי האזהרה שמסמנים לך לקרוא לנו

תמרורי האזהרה שמסמנים לך לקרוא לנו

הבית שלך הוא המבצר שלך. הוא אמור להגן עליך ועל בני משפחתך. אך לעיתים הבית גם מהווה סכנה של ממש. כזו, אשר מחייבת להזעיק איש מקצוע אשר יתקן את הבעיה באופן יסודי ויחזיר את הביטחון לך ולמשפחתך. אלה תמרורי האזהרה שמסמנים לך לקרוא לנו:

1. ליקויים בעמודי הבטון
אחת הסכנות הנפוצות ביותר במבנים משותפים היא התפוררות וסדקים בעמודי הבטון של המבנה. ליקויים בבטון יכולים להיגרם משלל סבות כגון בלאי טבעי, שימוש בחומרים באיכות ירודה, קורוזיה בעמודי הברזל אשר בתוך הבטון, התיישנות, הוספת קומות ועוד. ליקויים אלה נפוצים בעיקר בבניינים ישנים אך ישנם לא מעט מקרים בהם הם מופיעים גם בבניינים חדשים לכן חשוב להיות עירניים לכל שינוי המופיע בבטון. ליקויים בעמודי הבטון עלולים לגרום להתכופפותם ולקריסתו של המבנה. שיקום הבטון נעשה באמצעות פירוק הבטון המקיף את עמודי הברזל, ניקוי הקורוזיה מהעמודים וציפויים בחומר מגן איכותי והקמה מחדש של בטון איכותי ויציב. מידע נוסף על שיקום הבטון ניתן לקרוא כאן. 

2. התפוררות ונפילת אריחיי חיפויים
חיפויי המבנה מעניקים מראה יפה לבניין אך גם מהווים גורם אוטם אשר מגן מפני חדירת רטיבות אל תוך מעטפת המבנה. נפילת אריחים עלולה להיות מסוכנת מאוד עבור העוברים והשבים ולכן בכל מקרה של התפוררות ונפילת אריחים יש לקרוא מיד לאיש מקצוע. באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי, אנו מגיעים לכל פינה במבנה, מתקינים או מחליפים את האריחים, משתמשים בחומרי איטום איכותיים ועמידים ומעניקים למבנה גימור מושלם. מידע נוסף על התקנת החיפויים ניתן לקרוא כאן.

3. מרזבים שבורים או מלוכלכים
מרזבי המבנה מנקזים את המים ומסלקים אותם מהמבנה מבלי שיחלחלו דרך הגג או הקירות. כאשר המרזבים מלוכלכים, סדוקים או שבורים, המים אינם זורמים כראוי ומרטיבים את מעטפת המבנה כך שלאורך זמן המים מחלחלים פנימה וגורמים לנזילות, לבעיית רטיבות ואף לעובש שמעבר לאי הנוחות ו'כאב הראש', פוגע גם בבריאות הדיירים. את המרזבים יש לבדוק מידי שנה, רצוי לפני תחילת החורף על מנת לוודא כי המים זורמים שם באופן תקין. אם אין גישה נוחה למרזב או אם מתגלה ליקויי, יש לקרוא לאיש מקצוע המוסמך לעבודות בגובה על מנת שיתקן את המרזב וימנע חדירת מים אל תוך המבנה. מידע נוסף על ליקויי מרזבים ניתן לקרוא כאן. 

נוסף על כל אלה,
במקרים בהם נדרשת פעולה בגובה בתחומים אינסטלציה, צבע, בניה או שיפוצים, ניקוי חלונות ומרפסות ואף הרחקת יונים, יש לקרוא לאיש מקצוע המוסמך לביצוע עבודות בגובה.
ב'ורטיגו' אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים בגובה, באמצעות ציוד סנפלינג מתקדם ושמירה על אמצעי הבטיחות המחמירים ביותר.

זיהית ליקויי או בעיה במבנה? נשמח לעמוד לרשותך ולהעניק לך את השירות הטוב והמקצועי ביותר 

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ