ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > כל מה שצריך לדעת על עבודה בגובה, וקצת יותר

כל מה שצריך לדעת על עבודה בגובה, וקצת יותר


תמונת פוסט
מה חשוב לקחת בחשבון כשרוצים לשפץ את חזית הבניין?

רבים מאיתנו גרים בבניינים משותפים שכבר פשוט נראים רע. במקרה הטוב מדובר רק על נראות לא משהו. במקרה הרע מדובר על ליקויים שמהווים גם סכנה לסובבים.

לעיתים אלו חיפויי הקירות שנופלים ומתפוררים, לעיתים הטיח מתקלף, לעיתים הבניין כל כך ישן שדייריו כבר רוצים לרענן אותו ולהעניק לו מראה מודרני יותר וכאמור לעיתים מדובר בליקויים בטיחותיים אשר מחייבים שיפוץ. בשונה מבית מגורים פרטי בו לבעל הבית יש זכות לשפץ אותה כרצונו, בבניין משותף נדרשת הסכמת הדיירים, או לפחות ברובם.

אז איך עושים זאת נכון?

שלב ראשון – פניה לוועד הבית של הבניין

על מנת להעלות את סוגיית שיפוץ חזית הבניין יש לפנות קודם לוועד הבית של הבניין על מנת להעלות את ההצעה לשיפוץ בפני הדיירים. לאחר שההצעה הועלתה, יש להגיע להסכמה עם שאר הדיירים בנוגע לפרטי השיפוץ. מה רוצים לשפץ, מהו התקציב הדרוש לשם כך ומיהם אנשי המקצוע הדרושים למלאכה. שלב זה עשוי להיות ארוך משום שככל שיש יותר דיירים כך ישנן יותר דעות. לצורך שיפוץ הבניין, לרוב נדרשת הסכמה של כשני שליש מהדיירים המתגוררים בבניין.

שלב שני – פניה לאיש מקצוע 

משנפלה ההחלטה לגבי השיפוץ יש לפנות לאנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעבודות שיפוץ חזית הבניין. מומלץ לוודא אילו מהשירותים הדרושים להשלמת השיפוץ הם מעניקים. דאגו לקבל מכל אחד מהם הצעת מחיר מסודרת המפרטת אילו שירותים ניתנים עבור המחיר.

שלב שלישי – תכנון השיפוץ

לאחר בחירת איש מקצוע לביצוע השיפוץ, על איש המקצוע לבצע בירור מעמיק בנוגע לצרכים ולמצב הקיים. עליכם לבצע עימו תיאום ציפיות הן באשר לתוצאה הסופית והבן באשר למשך העבודה. למשל כאשר מדובר בשיפוץ של חזית הבניין למטרה אסתטית, העבודה תתבצע על ידי גירוד והסרה של הטיח הישן והחלפתו בטיח חדש, צבע או חיפויים חדשים. כאשר השיפוץ נעשה מטעמי בטיחות כמו עמודי בניין לקויים, השיפוץ יכלול את
חיזוק העמודים ושיקום הבטון.

שלב רביעי – קבלת אישורים

לפני שיוצאים לדרך, עליכם לוודא האם נדרשים אישורים מיוחדים לשם כך. לרוב שיפוץ חזית הבניין לבדו אינו יצריך אישורים, אך ישנן רשויות מקומיות בה קיימים חוקי עזר בנוגע לשיפוץ חזית המבנה ולכן מומלץ לברר לפני תחילת העבודה, כדי שלא תופתעו בשלבים מתקדמים. במידה והשיפוץ כולל הוספת מרפסות או ממ"ד, ידרשו אישורים מיוחדים. יש להגיש התכניות לוועדה המקומית. החלטת הוועדה עשויה להתקבל תוך מספר חודשים.

שלב חמישי – ביצוע העבודה

לאחר שהוסכמו על פי רוב הדיירים כל פרטי השיפוץ, נבחרו אנשי המקצוע ונעשה בירור בנוגע לחוקיות השיפוץ, נותר רק להתחיל בעבודה. יש לקחת בחשבון כי ככל שהשיפוץ יהיה מורכב יותר, כך הוא עשוי לארוך זמן רב יותר ולהוות מטרד זמני לדיירי הבניין.

שיפוץ חזית הבניין על ידי חידוש הטיח עשוי לארוך כחודש. לעומת זאת התקנה של חיפויי אבן בחזית הבניין הינו הליך מורכב יותר אשר עשוי לארוך כחודשיים. כאשר ישנו צורך
בחיזוק עמודי הבטון של הבניין, יש לחשוף את שלד הברזל של העמודים על ידי פירוק הבטון הקיים, לטפל בשלד הברזל למניעת קורוזיה ולאחר מכן ליצוק בטון חדש. תהליך זה עשוי לארוך כ- 10 ימים. כל שיפוץ מורכב יותר אשר מצריך גם הוספת חללים עשוי לארוך מספר חודשים.

כמובן שככל שהשיפוץ יעשה באופן חיצוני, באמצעות עבודות גובה חיצוניות, יהיו כרוכים בתהליך פחות הפרעות לשגרת החיים של דיירי הבניין.

ידעת? שיפוץ חזית הבניין מעלה את ערך הבניין ב-7%-20%! כך שדיירי הבניין יוכלו ליהנות מבניין יפה, נעים ובטיחותי יותר וגם להעלות את ערך הדירות שלהם.

רוצה לקבל הצעה לביצוע השיפוץ הדרוש לך? רוצה לקבל מענה יעיל, מהיר ומקצועי? אנחנו עובדים איתך בגובה העיניים ונשמח לענות לכל פניה או שאלה

קרא עוד
תמונת פוסט
כל הדרכים להרחקת יונים

יונים יכולות להוות מטרד לא קטן כאשר הן מקננות או מתיישבות על בניינם ובתי מגורים. הרחקת יונים באופן אפקטיבי לאורך זמן ומבלי לפגוע בהן, מצריכה עבודה של מרחיק יונים מקצועי.

ישנם מגוון אמצעים להרחקת יונים, לכל אחד מה תפקוד שונה ויתרונות שונים. אנו יודעים לספק את מגוון האמצעים ולהתאים אותם לצרכי הלקוחות שלנו ולתנאים בשטח.

דוקרנים
השיטה הנפוצה והיעילה ביותר להרחקת יונים היא באמצעות דוקרנים. שיטה זו משמשת אותנו כאשר אנו רוצים להרחיק יונים ממשטח ספציפי. קיימים בשוק מגוון סוגי דוקרנים העשויים מחומרים שונים, בעלי צפיפות שונה ואורכים שונים. מכיוון שהיונים הינן עקשניות וטריטוריאליות במיוחד, דוקרנים מסוימים עשויים לגרום ליונה לאי נוחות אך לא ימנעו ממנה להתיישב במקום.

דוקרני פלסטיק מהווים פתרון זול אך יעיל פחות. היונים ממשיכות לנחות על המשטח והפלסטיק חשוף לנזקי מזג האוויר ועשי להתבלות תוך זמן קצר.

דוקרני הנירוסטה יעילים ועמידים. לדוקרני הנירוסטה ישנם דוקרנים ארוכים הפונים לכיוונים שונים ומונעים מהיונים לנחות על המשטח ובכך מרחיקים אותן מהמקום. דוקרני הנירוסטה עמידים לפגעי מזג האוויר ומתאימים לבעיות קינון וריבוי יונים.

רשתות
התקנת רשתות להרחקת יונים מהווה פתרון יעיל במיוחד לנישות כמו מסתור כביסה, מרפסת מקורה וכדומה. הרשתות מונעות את כניסת היונים לחלל. יונים עקשניות במיוחד עלולות להישאר בקרבת המקום. ישנם שני סוגי רשתות פופולריים להרחקת יונים:

רשת פוליטילן היא רשת חזקה מאוד ועמידה בפני פגעי מזג האוויר. מומלצת מאוד בטיפול בהרחקת יונים ואנו עושים בה שימוש נרחב.

רשת שקופה אסתטית יותר מרשת פוליטילן היות שהיא כמעט אינה נראית לעין. יחד עם זאת, הרשת פחות חזקה ועמידה בפני קרני השמש ומזג האוויר.

כאשר מדובר בבניין מגורים, התקנת רשת של דייר אחד אמנם תסייע בהרחקת היונים מהמקום אך עלולה לגרום ליונים לעבור אל דירת השכנים… לכן כאשר קיימת בעיית יונים בבניין, מומלץ לדיירים לפעול ביחד באופן מוסדר ולהתקין רשתות בכל החללים הפתוחים. התקנת הרשתות מתבצעת על ידי מרחיק יונים מקצועי באמצעות ציוד סנפלינג. נוכל לסייע לך להרחיק את היונים באמצעות פתרון זה, ביעילות, במהירות ובמקצועיות.

מכשיר אלקטרוני
יונים רגישות לצלילים אולטרא סונים אשר אינם מורגשים על ידי בני האדם. מכשיר הרחקת יונים אלקטרוני משמיע צלילים אולטרא סונים בעוצמות ובתדרים שונים ובכך מפריע ליונים ומרחיק אותן מהמקום. המכשיר פועל על סוללות ואינו מפריע לבני אדם. בשוק קיימים מכשירים שונים בעוצמות ובמחירים שונים, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות. באופן כללי מדובר על מכשיר יקר יחסית אשר לא תמיד מספק תמורה הולמת. אנו ממליצים לבחון
אפשרויות מתאימות נוספות.

ויש גם פתרונות שניתן להתקין לבד – דחלילים
דחלילים מהווים פתרון אסתטי, פשוט וגם די יעיל. הדחלילים הינם פסלים בצורת ינשוף או עורב אשר מוצבים במשטחים עליהם היונים אוהבות לשהות. כאשר היונה מגלה כי יש פולש אשר השתלט על הטריטוריה שלה היא תעדיף לרוב לעבור למקום אחר. פתרון זה בהחלט יכול לעזור ולהרחיק את היונים. ישנם מקרים בהם לא עובר זמן רב עד שהיונה מבינה כי לא מדובר בפולש אמיתי והיא חוזרת למקום.

לסיכום,
הרחקת יונים יכולה להיות עניין לא פשוט. כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום, על מנת לבחור את הפתרון המתאים ביותר לתנאי השטח, לכמות היונים שבמקום וגם לתקציב, ואשר יעניק מענה יעיל ארוך טווח. ב'ורטיגו' אנו מספקים שירות מקצועי של הרחקת יונים. אנו מזהים את תנאי השטח ומתאימים את הפתרון האידיאלי, אשר מותאמים לבעיה, למבנה ולכיס. נשמח לפתור גם לך את הבעיה – במהירות, ביעילות, במקצועיות ובגובה העיניים.

בעיית היונים מוכרת גם לך? רוצה להרחיק אותן ולהיפטר מהמטרד? נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או פניה

קרא עוד
תמונת פוסט
תמרורי האזהרה שמסמנים לך לקרוא לנו

הבית שלך הוא המבצר שלך. הוא אמור להגן עליך ועל בני משפחתך. אך לעיתים הבית גם מהווה סכנה של ממש. כזו, אשר מחייבת להזעיק איש מקצוע אשר יתקן את הבעיה באופן יסודי ויחזיר את הביטחון לך ולמשפחתך. אלה תמרורי האזהרה שמסמנים לך לקרוא לנו:

1. ליקויים בעמודי הבטון
אחת הסכנות הנפוצות ביותר במבנים משותפים היא התפוררות וסדקים בעמודי הבטון של המבנה. ליקויים בבטון יכולים להיגרם משלל סבות כגון בלאי טבעי, שימוש בחומרים באיכות ירודה, קורוזיה בעמודי הברזל אשר בתוך הבטון, התיישנות, הוספת קומות ועוד. ליקויים אלה נפוצים בעיקר בבניינים ישנים אך ישנם לא מעט מקרים בהם הם מופיעים גם בבניינים חדשים לכן חשוב להיות עירניים לכל שינוי המופיע בבטון. ליקויים בעמודי הבטון עלולים לגרום להתכופפותם ולקריסתו של המבנה. שיקום הבטון נעשה באמצעות פירוק הבטון המקיף את עמודי הברזל, ניקוי הקורוזיה מהעמודים וציפויים בחומר מגן איכותי והקמה מחדש של בטון איכותי ויציב. מידע נוסף על שיקום הבטון ניתן לקרוא כאן. 

2. התפוררות ונפילת אריחיי חיפויים
חיפויי המבנה מעניקים מראה יפה לבניין אך גם מהווים גורם אוטם אשר מגן מפני חדירת רטיבות אל תוך מעטפת המבנה. נפילת אריחים עלולה להיות מסוכנת מאוד עבור העוברים והשבים ולכן בכל מקרה של התפוררות ונפילת אריחים יש לקרוא מיד לאיש מקצוע. באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי, אנו מגיעים לכל פינה במבנה, מתקינים או מחליפים את האריחים, משתמשים בחומרי איטום איכותיים ועמידים ומעניקים למבנה גימור מושלם. מידע נוסף על התקנת החיפויים ניתן לקרוא כאן.

3. מרזבים שבורים או מלוכלכים
מרזבי המבנה מנקזים את המים ומסלקים אותם מהמבנה מבלי שיחלחלו דרך הגג או הקירות. כאשר המרזבים מלוכלכים, סדוקים או שבורים, המים אינם זורמים כראוי ומרטיבים את מעטפת המבנה כך שלאורך זמן המים מחלחלים פנימה וגורמים לנזילות, לבעיית רטיבות ואף לעובש שמעבר לאי הנוחות ו'כאב הראש', פוגע גם בבריאות הדיירים. את המרזבים יש לבדוק מידי שנה, רצוי לפני תחילת החורף על מנת לוודא כי המים זורמים שם באופן תקין. אם אין גישה נוחה למרזב או אם מתגלה ליקויי, יש לקרוא לאיש מקצוע המוסמך לעבודות בגובה על מנת שיתקן את המרזב וימנע חדירת מים אל תוך המבנה. מידע נוסף על ליקויי מרזבים ניתן לקרוא כאן. 

נוסף על כל אלה,
במקרים בהם נדרשת פעולה בגובה בתחומים אינסטלציה, צבע, בניה או שיפוצים, ניקוי חלונות ומרפסות ואף הרחקת יונים, יש לקרוא לאיש מקצוע המוסמך לביצוע עבודות בגובה.
ב'ורטיגו' אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים בגובה, באמצעות ציוד סנפלינג מתקדם ושמירה על אמצעי הבטיחות המחמירים ביותר.

זיהית ליקויי או בעיה במבנה? נשמח לעמוד לרשותך ולהעניק לך את השירות הטוב והמקצועי ביותר 

קרא עוד
תמונת פוסט
החורף בפתח? כך תכין את ביתך לחורף יבש ונעים

החורף הישראלי אמנם קליל וקצר אך ללא הכנה מתאימה גם הוא עלול לגרום לנזקים, הצפות ונזילות בבית שלך. לכן, עוד לפני שהחורף מתחיל, מומלץ להיערך אליו בהתאם – לבדוק, לנקות ולתקן ליקויים קיימים, כך שגם הסערה החזקה ביותר תשאיר את הבית שלך יבש וחמים.
אז איך ניתן להיערך כראוי? בעזרת 5 הפעולות הבאות:

ניקוי גגות ומרזבים
לאורך כל השנה, גג המבנה והמרזבים עלולים לצבור לכלוך, עלים ואשפה אשר התעופפה ברוח. כל אלה עלולים לסתום את המרזבים וברגע האמת, כשהגשם יורד, למנוע את ניקוז מי הגשמים ובכך לגרום להצטברות מים ורטיבות על הגג ובקירות ולחלחולם אל תוך המבנה. אז מה עושים? מנקים את הגג והמרזבים וכך מונעים את הצטברות המים. לאחר שנקי, ניתן גם לראות באופן מיטבי את מצב הגג, סדקים וליקויים.

תיקון מרזבים
מלבד הלכלוך שעלול להצטבר במרזבי המבנה, עלולים להיגרם גם ליקויים כגון סדקים, שברים וחלודה אשר פוגעים ביעילות המרזב וגורמים לנזילות אל תוך פנים המבנה. מידי שנה לפני החורף כדאי לבדוק באופן יסודי את המרזבים ולוודא כי אינם תקולים. הדרך המקובלת והפשוטה ביותר לבדיקה בסיסית של המרזב היא באמצעות הזרמת מים דרך המרזב. באם המרזב חסום, המים יצטברו ולא יחלחלו מטה. אם מתגלה סדק או כל ליקוי אחר , מומלץ לטפל בו טרם תחילת הגשמים, כדי למנוע נזקי רטיבות למבנה. לטפל בנזקי הרטיבות זה כבר הרבה יותר מסובך ויקר.

איטום סדקים במעטפת המבנה
חיפויי המבנה עשויים להיהרס, להיסדק ולהתפרק במרוצת השנים מסיבות רבות, בהן נזקי מזג האוויר, בלאי טבעי, עבודה רשלנית או שימוש בחומרים באיכות ירודה. לפני בואו של החורף יש לבצע בדיקה יסודית של מעטפת המבנה והחיפויים על מנת לאתר סדקים, שברים וליקויים בחיפויים ובמעטפת המבנה. כדאי לעשות את הבדיקה בסיוע של איש מקצוע המומחה בתחום איטום המבנים. במידה ומדובר בבניין, יש צורך באיש מקצוע המוסמך לעבודה בגובה.

איטום גגות
בין אם מדובר בגג רעפים ובין אם בגג שטוח, כדי לקחת בחשבון כי גג המבנה הוא אחד האזורים שהכי חשופים לנזקים וליקויים. לכן, לפני תחילת החורף כדאי לבדוק האם קיימים רעפים סדוקים או שבורים ולהחליפם, ולוודא שהגג אטום כראוי. מדי מספר שנים רצוי לבצע איטום מחדש של הגג וכן לבצע הלבנה של משטח הגג ל מנת למנוע נזקי קרינת UV. גם במקרה זה, מומלץ לבצע את הבדיקה והטיפול באמצעות איש מקצוע.

בדיקת הפתחים
מי גשמים עלולים לחדור אל פנים המפנה דרך פתחים כגון חלונות, ויטרינות ודלתות חיצוניות. מומלץ לבדוק את כל פתחי המבנה באופן יסודי, לאתר סדקים או רווחים אשר דרכם עלולים לחדור מים אל תוך המבנה ובהם לטפל על מנת למנוע כניסה של מים ורטיבות.

לסיכום,
בדיקה וטיפול קפדניים של המבנה טרם תחילת החורף יסייעו לך לעבור חורף יבש. זו הדרך הזולה, המהירה ושקטה ביותר למנוע נזקי רטיבות, עובש, חדירת קור ונזקים למבנה. בדיקה יסודית ואיכותית של המבנה יעשה איש מקצוע המומחה בתחום אחזקת המבנים והאיטום, מוסמך לעבודות בגובה

רוצה לעבור חורף יבש ושקט? אנחנו יכולים לעזור!
הנך רוצה לבצע בדיקה של המבנה ולהכין אותו כראוי לחורף, נשמח לעמוד לרשותך 

קרא עוד
תמונת פוסט
4 הפעולות שיחסכו לך הזמנת עבודה בגובה

עבודה בגובה נדרשת כאשר ישנם מגוון ליקויים במבנה אשר לא ניתן להגיע אליהם באופן עצמאי וגם כאשר קיים צורך בצביעה, איטום ו / או ניקיון חלונות ומרפסות בבניינים ובמבנים גבוהים.
באמצעות ביצוע פעולות מסוימות ניתן לשמור על המבנה לאורך זמן רב יותר ולחסוך טיפולים ותיקונים. אלו הפעולות שיעזרו לך לחסוך:

1. ניקוי הגג
במבנים בעלי גג שטוח יש נטייה להצטברות לכלוך אשר עלול לכסות את קולטי השמש ולפגום ביעילותם, לסתום את פתחי הניקוז ולהסתיר פגמים אשר נוצרים עם הזמן ושיש צורך לתקן אותם במהירות. חשוב לנקות את הגג מידי שנה, רצוי לפני בוא החורף, ובכך למנוע ליקויים עתידיים, סתימות ובעיות בקולטים.

2. ניקוי מרזבים
אם ישנה גישה נוחה למרזבי המבנה, מומלץ לנקות אותם מידי שנה לפני בוא החורף על מנת למנוע הצטברות פסולת אשר סותמת את המרזבים וגורמת להצטברות מים ורטיבות.

3. בדיקת המרזבים
במקרים רבים המרזבים נוטים להינזק לאורך זמן ועלולים להיווצר בהם חורים או סדקים. הליקויים הללו גורמים למים הזורמים במרזב לנזול ולחלחל אל תוך מעטפת המבנה ולגרום לנזקי רטיבות, נזילות, התפוררות ועובש. על מנת להימנע מכל אלה, חשוב לבדוק את תקינות המרזבים מידי שנה לפני בוא החורף. את הבדיקה יש לבצע רק כאשר ישנה גישה נוחה ובטוחה למרזב. יש להזרים מים דרך המרזב ולבדוק האם ישנה בריחה של המים החוצה. אם מתגלה בריחה של מים, יש לקרוא לאיש מקצוע אשר יתקן באופן מיידי את הבעיה וימנע נזקי רטיבות למבנה.

4. איטום והלבנה של הגג
כאשר מתגלים ליקויים באיטום הגג ורק כאשר הגישה אליו נוחה ובטוחה לחלוטין, יש לבצע באופן מהיר ככל האפשר תיקון ואיטום יסודיים לליקויים ולאחר מכן לבצע הלבנה של הגג בחומרים איכותיים, על מנת למנוע חדירת קרינת UV ובכך לשמור על הגג לאורך זמן. איטום וטיפול מהיר בליקויים ימנע חדירת מים אל תוך המבנה, יסייע במניעת התפוררות ונזקים למעטפת המבנה ובכך עשוי לחסוך לך הזמנה של עבודה מורכבת יותר.

לסיכום, במקרים רבים ניתן לבצע פעולות מנע וטיפול עצמאיות שיסייעו לשמור על המבנה לאורך זמן ויחסכו נזקים חמורים אשר דורשים ביצוע עבודה מורכבת בגובה. חשוב לזכור כי כאשר לא קיימת גישה בטוחה לאזורים מסוימים במבנה, אין להגיע אליהם באופן עצמאי. מקרים כאלו מחייבים הזמנת איש מקצוע מוסמך לביצוע עבודות בגובה.

אם זיהית במבנה שלך ליקוי אשר הגישה אליו מוגבלת או מחייב טיפול של איש מקצוע, אנחנו כאן עבורך!

אנו מיומנים בעבודה בגובה ונשמח לעמוד לרשותך בכל בעיה, עם שירות בגובה העיניים ופתרונות מקצועיים וקפדניים.

קרא עוד
תמונת פוסט
איך בוחרים חברה לביצוע עבודות גובה?

בין אם בבעלותך דירה בבניין משותף ובין אם מדובר בחברה קבלנית לבניה או שיפוצים, כשצריך לבחור חברה שתבצע עבורך עבודות בגובה, יש כמה נושאים שחשוב לקחת בחשבון.

כיום הדרך הפופולרית והיעילה ביותר לביצוע עבודות בגובה היא באמצעות סנפלינג. ישנן חברות ואנשים פרטיים רבים שעוסקים בתחום. אז למה חשוב לשים לב בבחירת החברה המתאימה עבורך?
אלה 5 הכללים עליהם חשוב להקפיד בבחירת חברה לביצוע עבודות גובה:

בטיחות מעל הכל
ביצוע עבודות בגובה אינו דבר של מה בכך. העבודה בגובה עלולה להיות מסוכנת הן למבצעי העבודה והן לסובבים. לכן ישנה חשיבות עליונה לעבודה בהתאם לתקנים ולהסמכה, הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים, שימוש בציוד סנפלינג מקצועי ובטיחותי במיוחד, קסדות ותחימה של אזור העבודה על מנת למנוע כניסת אנשים למקום.

הכשרה מתאימה לביצוע עבודות בגובה
תחום העבודות בגובה הינו תחום פרוץ מבחינה חוקית ומבחינת אכיפה ולכן אתם עלולים לקבל הצעות מחיר גם מחברות שבהן עובדים ללא הכשרה מתאימה וללא הקפדה על אמצעי הבטיחות הנדרשים. לכן, לפני הזמנת העבודה, חשוב לברר עם איש המקצוע האם עבר הכשרה מתאימה לביצוע עבודות בגובה באמצעות סנפלינג.

שימוש בציוד וחומרים איכותיים
לחומרים בהם משתמש איש המקצוע בביצוע העבודות ישנה חשיבות גבוהה, הן עבור התוצאה הסופית ובעיקר עבור תוחלת החיים של העבודה שנעשתה ועמידותה בפני מגעי מזג אוויר. כאשר איש המקצוע משתמש בחומרים זולים ובאיכות ירודה התוצאה תהיה פחות אסתטית ועמידותה תהיה למשך זמן קצר כך שמהר מאוד יהיה צורך בביצוע עבודות חוזרות. ואת הכאב ראש הזה ניתן לחסוך. מומלץ לבדוק עם איש המקצוע באילו חומרים וציוד הוא משתמש בעבודתו ולוודא כי מדובר בחומרים עמידים ובאיכות גבוהה.

שירות מקצועי ואישי
כשמדובר במקום מגוריך או בפרויקט שלך, אנו בטוחים כי חשוב לך לקבל את השירות הטוב והסבלני ביותר. בחירת איש מקצוע קשוב, מקצועי ואמין תעניק לך ביטחון רב יותר שצרכיך הובנו ויקבלו את המענה הדרוש. בנוסף על מנת שלא יהיו אי הבנות אשר עלולות להאריך את משך זמן העבודה ולגרום לעוגמת נפש והפסד כספי, כדאי לעשות תיאום ציפיות עם איש המקצוע ולבנות ביחד תכנית עבודה ברורה שכוללת עלויות ולוחות זמנים.

מגוון רחב של שירותים
במקרים רבים כאשר נדרשת עבודה בגובה ישנו צורך במגוון עבודות שונות כמו איטום, החלפת אריחים, שיקום בטון, אינסטלציה, ניקיון חלונות ועוד. מומלץ לבחור באיש מקצוע שמספק את כל השירותים הנדרשים. ביצוע עבודה חלקית תדרוש ממך להביא אנשי מקצוע נוספים ותעלה לך יותר כסף, יותר זמן, והרבה יותר כאבי ראש.

לסיכום,
ביצוע עבודות בגובה הוא לא עניין של מה בכך. כדאי לבדוק ולהשוות כדי לבחור את איש המקצוע הנכון עבורך. ב'ורטיגו' אנו מספקים מגוון רחב של שירותי תחזוקה וניקיון בגובה תוך הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ושימוש בחומרים הטובים ביותר. והשירות? אצלנו השירות הוא הכי טוב שיש, בגובה העיניים!

קרא עוד
רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ