ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > השרותים שלנו > בנייה בגובה

בנייה בגובה

חשבת שהתפוררות הבניין היא גזירת גורל? משהו שפשוט לומדים לחיות איתו כי שיפוץ יכלול כאב ראש ועלויות בשמיים? זה ממש לא חייב להיות ככה! אפשר ומומלץ לבצע עבודות שיקום ושיפוץ למבנה – ללא כאב ראש, בעזרת ציוד סנפלינג מקצועי, מתקדם ובטיחותי, אנו ב'ורטיגו' מבצעים מגוון עבודות שיקום, בנייה ושיפוצים בגובה ומשדרגים כל מבנה במהירות, ביעילות, במקצועיות ובבטחה.

נעניק לבניין שלך מראה אסתטי וחדיש, נעלה את ערכו, נבטיח עתיד בטיחותי יותר עבור הדיירים וכמובן נעניק תחושה טובה יותר ברמה היומיומית לכל המתגוררים בבניין.

בין שירותי הבניה והשיפוצים שלנו ניתן למצוא את השירותים הבאים:

שיקום בטון
מלבד העניין האסתטי, ליקויים בבטון המבנה עלולים להוות סכנה בטיחותית חמורה ומצריכים בדיקות תקופתיות וטיפול מידיי.
בטון משמש כחומר בניה עיקרי ומהווה את עמוד התווך של המבנה. בגוף הבטון מסתתר שלד ברזל אשר לעיתים רבות נמצא במצב רעוע או חלוד ובכך מערער את יציבות הבטון אשר מקיף אותו. בעבודת שיקום בטון אנו מסירים את כל שכבת הבטון אשר עוטפת את שלד הברזל ומתחילים בטיפול ושיקום השלד. לאחר מכן אנו בונים מחדש את הבטון שעוטף את השלד ומעניקים לו את הגימור הדרוש באמצעות ציפוי מתאים, איטום וחיפוי. לעיתים כאשר דרושה מעורבות של מהנדס לביצוע העבודה, אנו נעזרים בליווי של מהנדס קונסטרוקטור או של מהנדסים מטעם האגודה לתרבות הדיור.
משום שעבודת שיקום הבטון הינה חשובה ביותר עבור בטיחות המבנה כולו, אנו משתמשים בציוד ובחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר ופועלים בבטיחות, במקצועיות ובתשומת לב לכל פרט ופרט כך שביתך ישמש אותך בבטחה.

עבודות צבע
מה שצבע יכול לעשות! לפעמים מעט צבע יכול לעשות הבדל עצום… בהשקעה קטנה יחסית ניתן להעניק למבנה מיושן מראה אסתטי, נעים ומודרני.
בעזרת ציוד הסנפלינג המתקדם שלנו, אנו מגיעים לכל מבנה, בכל גובה, מבצעים בו תיקונים קלים, מקלפים את שכבת הצבע הישנה והמתפוררת ומעניקים לו צבע חדש, איכותי, עמיד ויפה לאורך זמן.

לא רק מבנים ישנים נהנים משירותי הצביעה שלנו. אנו נשמח להעניק צביעה איכותית, הכוללת טקסטורות ומרקמים שונים, חומרים איכותיים וגימורים קפדניים גם לדירות, לבתים פרטיים ולמבנים משותפים חדשים.

אצלנו הולכים על בטוח

אנו פועלים על פי התקנים המחמירים ביותר ומשתמשים בציוד ובחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר על מנת להבטיח עבודה מקצועית, איכותית ובטוחה – כזו שתשמור על בית חלומותיך לעוד הרבה שנים.
בנוסף אנשי המקצוע שלנו מוסמכים לביצוע עבודות באמצעות סנפלינג ועל מנת להבטיח את בטיחות הדיירים והעוברים ושבים אנו תוחמים את אזור השיפוץ ומונעים גישה למקום. נפילת אריחים יכולה להוות סכנה של ממש ואנו מקפידים על אמצעי בטיחות מרביים.

נשמח להעניק גם לך שירות מצוין, אישי ומקצועי.

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ