ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > מאמרים > כל הדרכים להרחקת יונים

כל הדרכים להרחקת יונים

יונים יכולות להוות מטרד לא קטן כאשר הן מקננות או מתיישבות על בניינם ובתי מגורים. הרחקת יונים באופן אפקטיבי לאורך זמן ומבלי לפגוע בהן, מצריכה עבודה של מרחיק יונים מקצועי.

ישנם מגוון אמצעים להרחקת יונים, לכל אחד מה תפקוד שונה ויתרונות שונים. אנו יודעים לספק את מגוון האמצעים ולהתאים אותם לצרכי הלקוחות שלנו ולתנאים בשטח.

דוקרנים
השיטה הנפוצה והיעילה ביותר להרחקת יונים היא באמצעות דוקרנים. שיטה זו משמשת אותנו כאשר אנו רוצים להרחיק יונים ממשטח ספציפי. קיימים בשוק מגוון סוגי דוקרנים העשויים מחומרים שונים, בעלי צפיפות שונה ואורכים שונים. מכיוון שהיונים הינן עקשניות וטריטוריאליות במיוחד, דוקרנים מסוימים עשויים לגרום ליונה לאי נוחות אך לא ימנעו ממנה להתיישב במקום.

דוקרני פלסטיק מהווים פתרון זול אך יעיל פחות. היונים ממשיכות לנחות על המשטח והפלסטיק חשוף לנזקי מזג האוויר ועשי להתבלות תוך זמן קצר.

דוקרני הנירוסטה יעילים ועמידים. לדוקרני הנירוסטה ישנם דוקרנים ארוכים הפונים לכיוונים שונים ומונעים מהיונים לנחות על המשטח ובכך מרחיקים אותן מהמקום. דוקרני הנירוסטה עמידים לפגעי מזג האוויר ומתאימים לבעיות קינון וריבוי יונים.

רשתות
התקנת רשתות להרחקת יונים מהווה פתרון יעיל במיוחד לנישות כמו מסתור כביסה, מרפסת מקורה וכדומה. הרשתות מונעות את כניסת היונים לחלל. יונים עקשניות במיוחד עלולות להישאר בקרבת המקום. ישנם שני סוגי רשתות פופולריים להרחקת יונים:

רשת פוליטילן היא רשת חזקה מאוד ועמידה בפני פגעי מזג האוויר. מומלצת מאוד בטיפול בהרחקת יונים ואנו עושים בה שימוש נרחב.

רשת שקופה אסתטית יותר מרשת פוליטילן היות שהיא כמעט אינה נראית לעין. יחד עם זאת, הרשת פחות חזקה ועמידה בפני קרני השמש ומזג האוויר.

כאשר מדובר בבניין מגורים, התקנת רשת של דייר אחד אמנם תסייע בהרחקת היונים מהמקום אך עלולה לגרום ליונים לעבור אל דירת השכנים… לכן כאשר קיימת בעיית יונים בבניין, מומלץ לדיירים לפעול ביחד באופן מוסדר ולהתקין רשתות בכל החללים הפתוחים. התקנת הרשתות מתבצעת על ידי מרחיק יונים מקצועי באמצעות ציוד סנפלינג. נוכל לסייע לך להרחיק את היונים באמצעות פתרון זה, ביעילות, במהירות ובמקצועיות.

מכשיר אלקטרוני
יונים רגישות לצלילים אולטרא סונים אשר אינם מורגשים על ידי בני האדם. מכשיר הרחקת יונים אלקטרוני משמיע צלילים אולטרא סונים בעוצמות ובתדרים שונים ובכך מפריע ליונים ומרחיק אותן מהמקום. המכשיר פועל על סוללות ואינו מפריע לבני אדם. בשוק קיימים מכשירים שונים בעוצמות ובמחירים שונים, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות. באופן כללי מדובר על מכשיר יקר יחסית אשר לא תמיד מספק תמורה הולמת. אנו ממליצים לבחון
אפשרויות מתאימות נוספות.

ויש גם פתרונות שניתן להתקין לבד – דחלילים
דחלילים מהווים פתרון אסתטי, פשוט וגם די יעיל. הדחלילים הינם פסלים בצורת ינשוף או עורב אשר מוצבים במשטחים עליהם היונים אוהבות לשהות. כאשר היונה מגלה כי יש פולש אשר השתלט על הטריטוריה שלה היא תעדיף לרוב לעבור למקום אחר. פתרון זה בהחלט יכול לעזור ולהרחיק את היונים. ישנם מקרים בהם לא עובר זמן רב עד שהיונה מבינה כי לא מדובר בפולש אמיתי והיא חוזרת למקום.

לסיכום,
הרחקת יונים יכולה להיות עניין לא פשוט. כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום, על מנת לבחור את הפתרון המתאים ביותר לתנאי השטח, לכמות היונים שבמקום וגם לתקציב, ואשר יעניק מענה יעיל ארוך טווח. ב'ורטיגו' אנו מספקים שירות מקצועי של הרחקת יונים. אנו מזהים את תנאי השטח ומתאימים את הפתרון האידיאלי, אשר מותאמים לבעיה, למבנה ולכיס. נשמח לפתור גם לך את הבעיה – במהירות, ביעילות, במקצועיות ובגובה העיניים.

בעיית היונים מוכרת גם לך? רוצה להרחיק אותן ולהיפטר מהמטרד? נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או פניה

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ