ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > ממליצים

הכירו את לקוחותינו

חברת 'ורטיגו' מספקת שירות לוועדי בתים, חברות אחזקה וכמובן בנייני משרדים.
אנו שמחים להעניק שקט נפשי ללקוחות שלנו בכל הקשור לעבודות שמתבצעות בגובה, ומזמינים גם אתכם להימנות עם לקוחותינו המרוצים.
כשיש צורך – אנחנו שם. העבודות מתבצעות בגובה. השירות בגובה העיניים.

ממליצים

המלצה

"שחר איש מקצוע מסור, העבודה שקיבל מאיתנו היתה מסובכת ודרשה את הגעתו מספר פעמים. שחר סיים את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך שיתוף פעולה מלא עם הדיירים והפגנת רגישות מלאה לצרכים שלהם. שחר אדם הגון ואכפתי. אני מאוד מעריך את העבודה שביצע עבורי וכמובן ממליץ בחום לעבוד איתו".

ארי, תל אביב

המלצה

"שחר ביצע עבורי עבודת שיקום מבנים. אני מרוצה מאוד מהעבודה שלו שהייתה נקייה ומקצועית ונעשתה ברמה מאוד גבוהה. לכל אורך העבודה מול 'ורטיגו' תמיד נהניתי מיחס טוב ועבודה מצוינת. אני ממליץ בחום כי מדובר על אנשי מקצוע מעולים ובראשם שחר שהוא בן אדם טוב ואכפתי וזה חשוב מאוד כשמפקידים בניין בידיים של מישהו".

זיו כהן, חברת 'אלביט', רחובות

המלצה

"'ורטיגו' ביצעו עבורי מגוון רחב של עבודות מורכבות באמצעות סנפלינג, ביניהן תיקוני בטון, איטומים ועבודות של ציפוי גג. העבודה נעשתה באופן מקצועי מאוד. שחר הוא נעים הליכות ואמין. אני סומך עליו בעיניים עצומות! וזה לא דבר שניתן לומר על כל בעל מקצוע… אנחנו כבר עובדים על פרויקטים נוספים ואין לי ספק שבכל צורך בתחום פעילותו – אפנה אליו".

אריק נדלר, חברת ניהול נכסים

המלצה

"שחר הגיע אלינו בגלל נזילות שהיו בכל הבניין. עד שהגענו ל'ורטיגו' לא הצלחנו למצוא את מקור הנזילות וכל מה שעשינו לא עזר. שחר טיפל בנזילות, ביצע עבורנו איטום של הגג וזה פשוט עבד. הנזילות פסקו! הוא אמין, בן אדם טוב ועושה עבודה מקצועית ויסודית"

שרקה

המלצה

"אני ממליצה על חברת 'ורטיגו' מכל הלב! שחר אדם הגון וישר. אני לקוחה שלו בשנתיים האחרונות ובכל פעם שיש בעיה אני פונה אליו. שחר זמין עבורנו תמיד ופותר עבורנו כל בעיה בגובה. אין הרבה אנשים כאלה, ישרים, הגונים וחרוצים. ולכן אני מאחלת לו הרבה עבודה ולכל מי שצריך עבודה בגובה – בלב שלם אני ממליצה על 'ורטיגו'".

לארה

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ