ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > השרותים שלנו > שירותי ניקיון

שירותי ניקיון

מי לא אוהב בית נקי? בתים ומבנים נקיים ומבריקים מעניקים הרגשה טובה ונראים טוב יותר. אך ישנם אזורים אותם קשה לנקות באמצעים ביתיים והם מצריכים עבודה של איש מקצוע ושימוש בכלים וחומרים מיוחדים.

אנו מספקים שירותי ניקיון בגובה לדירות, בתים פרטיים, בניינים ומבנים שונים.

ניתן להזמין מגוון שירותי ניקיון:

ניקיון חלונות

כשאנחנו בסביבה – זה מבריק. אנחנו מנקים חלונות בכל גובה ומכל סוג, מנקים מעקות, תריסים ומסילות. אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים אשר מעניקים ניקיון מושל ואינם מותירים שריטות או פגיעות בזגוגיות.

באמצעות שימוש בציוד סנפלינג ברמה הגבוהה ביותר, אנו מגיעים לכל חלון ומנקים אותו באופן יסודי, כך שהנוף שלך – מבריק יותר וצלול יותר.

ניקיון חזיתות מבנים

כשמגיע הזמן וחזית המבנה לא נראית כפי שהיתה אי אז כשרכשת את הבית, קוראים לנו ואנחנו מחוללים שינוי בקלות. אנו מגיעים לכל פינה ולכל גובה מנקים את חזית המבנה כך שבסופו של דבר היא נראית 'כמו חדש'. על מנת להגיע לכל פינה ולהעניק ניקיון יסודי לחזית המבנה, אנו משתמשים בציוד סנפלינג מקצועי ומתקדם.

שטיפה בלחץ גבוה ובמים מזוקקים נקיים מאבנית

כשמדובר בניקיון בגובה, אחד מאמצעי הניקיון היעילים והמקצועיים העומדים לרשותנו הוא מכשיר אוסמוזה הפוכה אשר מזרים מים בלחץ גבוה דרך צינור ארוך איתו אנו מגיעים לגובה רב. המים המוזרמים מהמכשיר הם מים מזוקקים ונקיים מאבנית, מאפשרים לשטוף ולנקות ביסודיות חלונות ומבנים, לשמור על איכותם ולמנוע הצטברות אבנית אשר נוטה להתרחש לאורך זמן בשטיפה רגילה.

נשמח להעניק לך שירותי ניקיון בגובה, עם התחייבות למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולשירות בגובה העיניים.

אנו עובדים תוך הקפדה על סביבה נקייה ובטוחה ועל רמת תוצר בלתי מתפשרת.

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ