ורטיגו עבודות בגובה

עמוד הבית > השרותים שלנו > תחזוקת מבנים בגובה

תחזוקת מבנים בגובה

מרבית המבנים זקוקים לטיפולי תחזוקה מפעם לפעם. כאשר מדובר בבניין גבוה או בגורדי שחקים, עבודות תחזוקה רגילות עלולות להפוך לפרויקט מורכב בביצוע ובעלות. הפתרון הטוב ביותר לתחזוקת מבנים בגובה היא ביצוע מקצועי באמצעות סנפלינג. ביצוע העבודות באמצעות סנפלינג מאפשר לוותר על הקמת פיגומים ובכך לחסוך הרבה מאוד כסף, זמן יקר וכאב ראש.

ב'ורטיגו' אנו מבצעים את כל סוגי עבודות התחזוקה בגובה באמצעות מכשור סנפלינג בטיחותי ומתקדם וכוח אדם יעיל, יסודי ומקצועי.
את שירותי התחזוקה בגובה אנו מספקים ללקוחות פרטיים, בעלי בתים, ועדי בתים וקבלנים.

אנו מקפידים על מתן שירות יעיל, אמין, מקצועי – ברמה הגבוהה ביותר, בכל גובה שיידרש.

כיצד נוכל לסייע לך בתחום תחזוקת מבנים בגובה?

חיזוק חיפויים
במבנים רבים, ישנים וחדשים, אריחי המבנה החיצוניים עלולים ליפול. הסיבות רבות, בלאי טבעי, נזקי שמש, התקנה והדבקה לקויים, שימוש בחומרים באיכות ירודה ועוד.

ב'ורטיגו' אנו יודעים לטפל בחיפויים שלכם כך שיישארו, יראו טוב וישמרו על בטיחותכם. אנו מספקים שירותי התקנה, הדבקה וחיזוק חיפויים. אנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר ופועלים על פי הנחיות התקן המחמירות ביותר. אנו מעניקים למבנה גימור איכותי, מראה אחיד ואסתטי שנשמר לשנים ארוכות.

אינסטלציה
איתור ותיקון של בעיות אינסטלציה בגובה הינה משימה לא פשוטה. ב'ורטיגו' אנו מומחים באיתור בעיות אינסטלציה ונזילות ויודעים לתת מענה לתקלות אינסטלציה רבות, הכל בגובה, בסיוע ציוד הסנפלינג המקצועי והמתקדם שלנו, וכשהכל מתרחש מחוץ לבניין – בלי שתרגישו.

תיקון וניקוי מרזבים
מרזבים לקויים, שבורים או מלוכלכים עלולים לגרום לנזילות ממושכות ולפגיעה במבנה ולכן כדאי לטפל בהם מוקדם ככל האפשר.

הצוות שלנו ב'ורטיגו' מעניק שירות מהיר ומקצועי. בעזרת ציוד סנפלינג איכותי אנו בודקים את מרזבי המבנה, מנקים אותם באופן יסודי, מאתרים ומתקנים ליקויים.

הרחקת יונים
מבנים גבוהים מהווים פעמים רבות אזור שהיה וקינון אידיאלי עבור יונים. אך מה שאידיאלי ליונים, לא תמיד מתאים לדיירי המבנה, עבורם זה יכול להיות מטרד לא קטן. אנו מגיעים לכל מבנה ולכל גובה ומתקינים פתרונות מתקדמים להרחקת יונים. בין הפתרונות האפשריים: רשתות, דוקרנים, דחלילים ופוחלצים. כל אלו מבטיחים את הרחקת היונים מהמבנה לאורך זמן.

נשמח להעניק לך מגוון פתרונות תחזוקה בגובה, כאלו שיחסכו לך זמן, כסף והרבה כאב ראש ויבטיחו לך שקט להרבה מאוד זמן.

 

רוצים פרטים נוספים?
צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-394-6023

או השאירו פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

פלאפון
© כל הזכויות שמורות לורטיגו עבודה בגובה עיצוב : פיתוח : ינון ענתבי
גלול למעלה שיחת טלפון שלח ווצאפ